ÄRIKLIENDILE


KVALITEETNE
Oleme puhastusvaldkonnas tegutsenud juba aastakümneid. See on lõputult uuenev tegevusala, mistõttu koolitame töötajaid ja ajakohastame töövahendeid pidevalt. Nii tagame tänapäeva nõuete kohase kvaliteedi ja käime ajaga kaasas.

Krausbergi teenuste heale kvaliteedile osutavad ka sertifikaadid, mis kinnitavad rahvusvaheliste standardite ISO 9001:2008 ja ISO 14001:2004 järgimist.


MUGAV
Meie teenust on mugav kasutada: võite meilt saada terviklahenduse, mis hõlmab töid alates põrandapesust kuni suurpuhastuseni. Teeme ka kõiki muid töid (sh eritöid), mida kinnisvara hoolduseks vajate.

Krausbergil on üle Eesti rohkem kui 500 regulaarselt teenindatavat objekti ja nende puhtuse eest hoolitseb üle 300 töötaja. Meil on kontor Tallinnas ja Tartus.


PAINDLIK
Lähtume teenust pakkudes ennekõike Teie soovidest ja vajadustest. Ühise arutelu käigus jõuame parima lahenduseni, mis hõlmab muu hulgas ka hinda ja tööde teostamise aega.

KESKKONNASÄÄSTLIKKUS
Võite olla kindel, et kasutame puhastuseks üksnes õigeid lahendusi. Oleme puhastusvahendeid ja -tarvikuid väga põhjalikult valinud, lähtudes keskkonnasäästu põhimõttest. Me teame, et puhtus ei tule suurest kemikaalikogusest, vaid õigest puhastusaine kasutamisest.

Õpetame oma töötajatele ja ka klientidele järjepidevalt, kuidas kasutada puhastusvahendeid ja -tarvikuid säästlikult ning keskkonda hoides. Võtke meiega ühendust päringu kaudu kodulehel või kirjutage meile e-kiri.


Kontori puhastus
Laoruumide puhastus
Koridoride, trepikodade puhastus
Müügipindade puhastus
Kojamees
Kulutarvikud (tellimine, asendamine)
Põrandakatte hooldus
Akende pesu
Vaipade süvapuhastus
Pehme mööbli süvapuhastus
Fassaadi pesu
Suurpuhastus
Ehistusjärgne puhastus
Graffiti eemaldamine
Suvine välikoristus
Talvine välikoristus
Mustus ei kao iseenesest. Tellige meilt puhastus!