Krausberg hooldusteenindus
Otsing

Töökorraldus

Krausberg'i eeliseks on pikaajaline kogemus, teenuse kõrge kvaliteet ning operatiivsus. 

Puhastustööde kvaliteedi mõõtmiseks lähtume Skandinaavia standardist INSTA 800 ja juhtimissüsteemi ISO -9001 standardist lähtuvalt ning regulaarselt teostame objektidel kvaliteedikontrolli. Töös kasutame professionaalset KIEHLi keemiat ning koolitame regulaarselt oma töötajaid.

Objektijuht

Objektijuht kindlustab ja garanteerib objektil parima tulemuse, tema tööülesannete hulka kuuluvad:

  • hooldusobjekti puhtuse kontrollimine
  • otsene suhtlemine tellijaga
  • puhastusteenindajate juhendamine
  • puhastusteenindajate lisakoolituse organiseerimine
  • objektiraamatu juhendite täitmise kontrollimine
  • puhastuskemikaalide ja puhastusvahendite tellimine
  • hügieenitarvikutega varustamine.

Koolitus

Kindlaks kvaliteedikriteeriumiks oleme oma ettevõttele asetanud puhastusteenindajate väljaõppe, ning tsüklilise (2–4 korda aastas) lisakoolituse. Koolituse käigus õpetatakse puhastusteenindajatele uusi töömeetodeid, vahendeid ja kemikaale.


Töövorm

Kõik Krausbergi hooldustöötajad kannavad spetsiaalselt eritellimusel valmistatud esinduslikku tööriietust, kuhu kuuluvad Krausbergi logoga jakk, T-särk ja viigipüksid. Eritööde osakonna töötajad kannavad eritellimusel valmistatud esinduslikku tööriietust, kuhu kuuluvad kombenesioon või jope ning fliisid.


Töövahendid

Koristusseadmed "Wetrok”, "Columbus”, "Virbel”, "Synthos” hangime eelpoolloetletud firmade esindajatelt Eestis, kes tagavad seadmete operatiivse tehnilise teeninduse ja koolituse. Suuremate objektide ja suuremate põrandapindade puhastamise korral kasutame erinevate võimsustega põrandate komplekspuhastusmasinaid, vastavalt konkreetsele vajadusele. Oluliseks töövahendiks on igal suuremal objektil pesumasin, milles pestakse tööpäeva lõpus töö käigus mustaks saanud töövahendid. Mikrokiud tooteid ostame professionaalse puhastusteenuse osutamiseks vahendeid- ja tarvikuid müüvatelt firmadelt.  Oma igapäevatöös oleme võtnud kasutusele ka mujal maailmas tunnustust leidnud ning laialdaselt kasutusel olevad mikrokiud-puhastusvahendid, mida rakendatakse edukalt erinevate puhastatavate pindade - klaasi, peegli, mööbli, seinte ja sanitaarpindade puhul.

Kõik kasutusel olevad kemikaalid on tervisekaitse - ning keskkonnanõuetele vastavad.


Meeleolu5